İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

22.10.2017 Spartak Moskva II 12:00 Tyumen
  • Spartak Moskva II-Tyumen takım karşılaştırması
  • Spartak Moskva II-Tyumen arasındaki maçlar
28.10.2017 Khimki 12:00 Kuban' Krasnodar
  • Khimki-Kuban' Krasnodar takım karşılaştırması
  • Khimki-Kuban' Krasnodar arasındaki maçlar
29.10.2017 Tambov - Avangard Kursk
  • Tambov-Avangard Kursk takım karşılaştırması
  • Tambov-Avangard Kursk arasındaki maçlar
29.10.2017 Tom' Tomsk 09:00 Luch Vladivostok
  • Tom' Tomsk-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
  • Tom' Tomsk-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
29.10.2017 Sibir 10:00 Baltika
  • Sibir-Baltika takım karşılaştırması
  • Sibir-Baltika arasındaki maçlar
29.10.2017 Tyumen 11:00 Yenisey
  • Tyumen-Yenisey takım karşılaştırması
  • Tyumen-Yenisey arasındaki maçlar
29.10.2017 Gazovik Orenburg 11:00 Spartak Moskva II
  • Gazovik Orenburg-Spartak Moskva II takım karşılaştırması
  • Gazovik Orenburg-Spartak Moskva II arasındaki maçlar
29.10.2017 Krylya Sovetov 11:00 Shakhter-Volga-Olimpiets
  • Krylya Sovetov-Shakhter-Volga-Olimpiets takım karşılaştırması
  • Krylya Sovetov-Shakhter-Volga-Olimpiets arasındaki maçlar
29.10.2017 Shinnik 12:00 Fakel
  • Shinnik-Fakel takım karşılaştırması
  • Shinnik-Fakel arasındaki maçlar
29.10.2017 Volgar Astrakhan 13:00 Rotor Volgograd
  • Volgar Astrakhan-Rotor Volgograd takım karşılaştırması
  • Volgar Astrakhan-Rotor Volgograd arasındaki maçlar
21.10.2017 Zenit St. Petersburg II 1 - 2 Volgar Astrakhan
  • Zenit St. Petersburg II-Volgar Astrakhan maçı istatistikleri
  • Zenit St. Petersburg II-Volgar Astrakhan arasındaki maçlar
21.10.2017 Fakel 0 - 1 Khimki
  • Fakel-Khimki maçı istatistikleri
  • Fakel-Khimki arasındaki maçlar
21.10.2017 Kuban' Krasnodar 2 - 1 Krylya Sovetov
  • Kuban' Krasnodar-Krylya Sovetov maçı istatistikleri
  • Kuban' Krasnodar-Krylya Sovetov arasındaki maçlar
21.10.2017 Baltika 3 - 2 Dinamo St. Petersburg
  • Baltika-Dinamo St. Petersburg maçı istatistikleri
  • Baltika-Dinamo St. Petersburg arasındaki maçlar
21.10.2017 Gazovik Orenburg 1 - 1 Avangard Kursk
  • Gazovik Orenburg-Avangard Kursk maçı istatistikleri
  • Gazovik Orenburg-Avangard Kursk arasındaki maçlar
21.10.2017 Rotor Volgograd 2 - 0 Tom' Tomsk
  • Rotor Volgograd-Tom' Tomsk maçı istatistikleri
  • Rotor Volgograd-Tom' Tomsk arasındaki maçlar
21.10.2017 Tambov 4 - 1 Sibir
  • Tambov-Sibir maçı istatistikleri
  • Tambov-Sibir arasındaki maçlar
21.10.2017 Yenisey 4 - 1 Shinnik
  • Yenisey-Shinnik maçı istatistikleri
  • Yenisey-Shinnik arasındaki maçlar
21.10.2017 Luch Vladivostok 1 - 2 Shakhter-Volga-Olimpiets
  • Luch Vladivostok-Shakhter-Volga-Olimpiets maçı istatistikleri
  • Luch Vladivostok-Shakhter-Volga-Olimpiets arasındaki maçlar
14.10.2017 Khimki 1 - 1 Zenit St. Petersburg II
  • Khimki-Zenit St. Petersburg II maçı istatistikleri
  • Khimki-Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Yenisey 19 15 2 2 43 16 +27 47
2 Krylya Sovetov 19 12 2 5 28 11 +17 38
3 Gazovik Orenburg 19 11 3 5 25 18 +7 36
4 Baltika 19 10 3 6 24 21 +3 33
5 Tambov 19 10 3 6 31 20 +11 33
6 Shinnik 19 10 2 7 25 21 +4 32
7 Dinamo St. Petersburg 19 9 5 5 28 23 +5 32
8 Volgar Astrakhan 19 8 4 7 24 21 +3 28
9 Spartak Moskva II 18 8 3 7 28 28 +0 27
10 Sibir 19 7 5 7 19 19 +0 26
11 Kuban' Krasnodar 19 6 6 7 29 30 -1 24
12 Khimki 19 6 4 9 18 25 -7 22
13 Zenit St. Petersburg II 19 5 5 9 25 28 -3 20
14 Avangard Kursk 19 4 8 7 18 25 -7 20
15 Shakhter-Volga-Olimpiets 19 5 4 10 18 28 -10 19
16 Tom' Tomsk 19 5 3 11 15 30 -15 18
17 Luch Vladivostok 19 4 6 9 16 26 -10 18
18 Rotor Volgograd 19 4 6 9 23 27 -4 18
19 Tyumen 18 4 6 8 20 24 -4 18
20 Fakel 19 4 4 11 12 28 -16 16
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Yenisey 6 5 1 0 14 4 16
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Gazovik Orenburg 6 4 1 1 7 3 13
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • B
3 Khimki 6 3 2 1 6 6 11
  • B
  • G
  • G
  • M
  • B
  • G
4 Kuban' Krasnodar 6 3 2 1 9 5 11
  • B
  • M
  • G
  • B
  • G
  • G
5 Shinnik 6 3 0 3 5 7 9
  • M
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
6 Shakhter-Volga-Olimpiets 6 3 0 3 7 10 9
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
  • G
7 Baltika 6 3 0 3 7 9 9
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
8 Rotor Volgograd 6 2 3 1 7 5 9
  • B
  • G
  • B
  • M
  • B
  • G
9 Tambov 6 2 2 2 10 8 8
  • B
  • G
  • M
  • B
  • M
  • G
10 Zenit St. Petersburg II 6 2 2 2 7 6 8
  • B
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
11 Fakel 6 2 1 3 4 4 7
  • B
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
12 Krylya Sovetov 6 2 1 3 6 5 7
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
13 Spartak Moskva II 6 2 1 3 8 10 7
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
14 Tyumen 6 2 1 3 7 7 7
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
  • G
15 Volgar Astrakhan 6 2 0 4 8 11 6
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
16 Dinamo St. Petersburg 6 1 3 2 8 8 6
  • G
  • B
  • M
  • B
  • B
  • M
17 Luch Vladivostok 6 1 3 2 4 8 6
  • B
  • B
  • B
  • B
  • G
  • M
18 Avangard Kursk 6 1 2 3 4 8 5
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
  • B
19 Sibir 6 1 2 3 3 8 5
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
20 Tom' Tomsk 6 1 1 4 4 9 4
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Yenisey 8 8 0 0 21 4 24 11 7 2 2 22 12 23
2 Krylya Sovetov 10 8 1 1 15 2 25 9 4 1 4 13 9 13
3 Gazovik Orenburg 10 7 2 1 20 9 23 9 4 1 4 5 9 13
4 Baltika 10 6 2 2 17 12 20 9 4 1 4 7 9 13
5 Tambov 10 9 1 0 26 7 28 9 1 2 6 5 13 5
6 Shinnik 9 5 1 3 12 9 16 10 5 1 4 13 12 16
7 Dinamo St. Petersburg 11 5 3 3 18 14 18 8 4 2 2 10 9 14
8 Volgar Astrakhan 10 5 2 3 13 8 17 9 3 2 4 11 13 11
9 Spartak Moskva II 9 2 1 6 9 16 7 9 6 2 1 19 12 20
10 Sibir 10 3 3 4 11 9 12 9 4 2 3 8 10 14
11 Kuban' Krasnodar 8 3 3 2 12 9 12 11 3 3 5 17 21 12
12 Khimki 11 3 3 5 9 11 12 8 3 1 4 9 14 10
13 Zenit St. Petersburg II 9 5 1 3 16 10 16 10 0 4 6 9 18 4
14 Avangard Kursk 9 2 4 3 8 11 10 10 2 4 4 10 14 10
15 Shakhter-Volga-Olimpiets 10 2 2 6 7 15 8 9 3 2 4 11 13 11
16 Tom' Tomsk 11 4 3 4 12 15 15 8 1 0 7 3 15 3
17 Luch Vladivostok 8 1 4 3 7 8 7 11 3 2 6 9 18 11
18 Rotor Volgograd 7 3 0 4 11 9 9 12 1 6 5 12 18 9
19 Tyumen 11 3 5 3 17 13 14 7 1 1 5 3 11 4
20 Fakel 8 3 1 4 7 10 10 11 1 3 7 5 18 6
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Kuban' Krasnodar 19 1 3 3 5 2 3 2 0 0 3.11
2 Yenisey 19 0 3 4 4 4 4 0 0 0 3.11
3 Spartak Moskva II 18 0 2 2 7 6 1 0 0 0 3.11
4 Zenit St. Petersburg II 19 0 4 5 5 2 2 1 0 0 2.79
5 Tambov 19 1 4 2 7 3 2 0 0 0 2.68
6 Dinamo St. Petersburg 19 0 3 6 5 4 1 0 0 0 2.68
7 Rotor Volgograd 19 1 2 5 7 3 1 0 0 0 2.63
8 Tyumen 18 2 2 5 4 5 0 0 0 0 2.44
9 Shinnik 19 0 8 2 4 3 2 0 0 0 2.42
10 Shakhter-Volga-Olimpiets 19 2 3 2 9 3 0 0 0 0 2.42
11 Baltika 19 2 5 3 6 0 2 1 0 0 2.37
12 Tom' Tomsk 19 2 3 4 7 2 1 0 0 0 2.37
13 Volgar Astrakhan 19 1 4 4 7 3 0 0 0 0 2.37
14 Gazovik Orenburg 19 1 8 4 2 1 2 0 1 0 2.26
15 Khimki 19 0 8 5 3 1 1 0 1 0 2.26
16 Avangard Kursk 19 1 3 8 4 3 0 0 0 0 2.26
17 Luch Vladivostok 19 3 0 8 6 2 0 0 0 0 2.21
18 Fakel 19 2 7 3 2 4 1 0 0 0 2.11
19 Krylya Sovetov 19 1 7 5 4 0 2 0 0 0 2.05
20 Sibir 19 2 5 6 4 1 1 0 0 0 2.00