İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

1. Ligi Fikstürü

22.11.2017 Kastrioti Krujë 13:00 Erzeni Shijak
  • Kastrioti Krujë-Erzeni Shijak takım karşılaştırma
  • Kastrioti Krujë-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
22.11.2017 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Tomori Berat
  • Iliria Fushë-Krujë-Tomori Berat takım karşılaştırma
  • Iliria Fushë-Krujë-Tomori Berat arasındaki maçlar
22.11.2017 Dinamo Tirana 13:00 Besëlidhja Lezhë
  • Dinamo Tirana-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırma
  • Dinamo Tirana-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
22.11.2017 Korabi Peshkopi 13:00 Besa Kavajë
  • Korabi Peshkopi-Besa Kavajë takım karşılaştırma
  • Korabi Peshkopi-Besa Kavajë arasındaki maçlar
22.11.2017 Shënkolli 13:00 Tirana
  • Shënkolli-Tirana takım karşılaştırma
  • Shënkolli-Tirana arasındaki maçlar
22.11.2017 Apolonia Fier 13:00 Bylis Ballsh
  • Apolonia Fier-Bylis Ballsh takım karşılaştırma
  • Apolonia Fier-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
22.11.2017 Pogradeci 13:00 Turbina Cërrik
  • Pogradeci-Turbina Cërrik takım karşılaştırma
  • Pogradeci-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
22.11.2017 Naftëtari Kuçovë 13:00 Shkumbini Peqin
  • Naftëtari Kuçovë-Shkumbini Peqin takım karşılaştırma
  • Naftëtari Kuçovë-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
22.11.2017 Vllaznia Shkodër II 13:00 Burreli
  • Vllaznia Shkodër II-Burreli takım karşılaştırma
  • Vllaznia Shkodër II-Burreli arasındaki maçlar
22.11.2017 Egnatia Rrogozhinë 13:00 Tërbuni Pukë
  • Egnatia Rrogozhinë-Tërbuni Pukë takım karşılaştırma
  • Egnatia Rrogozhinë-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
25.11.2017 Kastrioti Krujë 13:00 Burreli
  • Kastrioti Krujë-Burreli takım karşılaştırma
  • Kastrioti Krujë-Burreli arasındaki maçlar
25.11.2017 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Tirana
  • Iliria Fushë-Krujë-Tirana takım karşılaştırma
  • Iliria Fushë-Krujë-Tirana arasındaki maçlar
25.11.2017 Korabi Peshkopi 13:00 Erzeni Shijak
  • Korabi Peshkopi-Erzeni Shijak takım karşılaştırma
  • Korabi Peshkopi-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
25.11.2017 Tërbuni Pukë 13:00 Besëlidhja Lezhë
  • Tërbuni Pukë-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırma
  • Tërbuni Pukë-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
25.11.2017 Bylis Ballsh 13:00 Shkumbini Peqin
  • Bylis Ballsh-Shkumbini Peqin takım karşılaştırma
  • Bylis Ballsh-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
25.11.2017 Dinamo Tirana 13:00 Besa Kavajë
  • Dinamo Tirana-Besa Kavajë takım karşılaştırma
  • Dinamo Tirana-Besa Kavajë arasındaki maçlar
25.11.2017 Pogradeci 13:00 Tomori Berat
  • Pogradeci-Tomori Berat takım karşılaştırma
  • Pogradeci-Tomori Berat arasındaki maçlar
25.11.2017 Naftëtari Kuçovë 13:00 Turbina Cërrik
  • Naftëtari Kuçovë-Turbina Cërrik takım karşılaştırma
  • Naftëtari Kuçovë-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
25.11.2017 Vllaznia Shkodër II 13:00 Egnatia Rrogozhinë
  • Vllaznia Shkodër II-Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırma
  • Vllaznia Shkodër II-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
25.11.2017 Shënkolli 13:00 Apolonia Fier
  • Shënkolli-Apolonia Fier takım karşılaştırma
  • Shënkolli-Apolonia Fier arasındaki maçlar
02.12.2017 Tirana 13:00 Pogradeci
  • Tirana-Pogradeci takım karşılaştırma
  • Tirana-Pogradeci arasındaki maçlar
02.12.2017 Erzeni Shijak 13:00 Dinamo Tirana
  • Erzeni Shijak-Dinamo Tirana takım karşılaştırma
  • Erzeni Shijak-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
02.12.2017 Besa Kavajë 13:00 Besëlidhja Lezhë
  • Besa Kavajë-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırma
  • Besa Kavajë-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
02.12.2017 Burreli 13:00 Korabi Peshkopi
  • Burreli-Korabi Peshkopi takım karşılaştırma
  • Burreli-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
02.12.2017 Apolonia Fier 13:00 Iliria Fushë-Krujë
  • Apolonia Fier-Iliria Fushë-Krujë takım karşılaştırma
  • Apolonia Fier-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
02.12.2017 Tomori Berat 13:00 Naftëtari Kuçovë
  • Tomori Berat-Naftëtari Kuçovë takım karşılaştırma
  • Tomori Berat-Naftëtari Kuçovë arasındaki maçlar
02.12.2017 Vllaznia Shkodër II 13:00 Tërbuni Pukë
  • Vllaznia Shkodër II-Tërbuni Pukë takım karşılaştırma
  • Vllaznia Shkodër II-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
02.12.2017 Egnatia Rrogozhinë 13:00 Kastrioti Krujë
  • Egnatia Rrogozhinë-Kastrioti Krujë takım karşılaştırma
  • Egnatia Rrogozhinë-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
02.12.2017 Shënkolli 13:00 Bylis Ballsh
  • Shënkolli-Bylis Ballsh takım karşılaştırma
  • Shënkolli-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
02.12.2017 Turbina Cërrik 13:00 Shkumbini Peqin
  • Turbina Cërrik-Shkumbini Peqin takım karşılaştırma
  • Turbina Cërrik-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
09.12.2017 Kastrioti Krujë 13:00 Vllaznia Shkodër II
  • Kastrioti Krujë-Vllaznia Shkodër II takım karşılaştırma
  • Kastrioti Krujë-Vllaznia Shkodër II arasındaki maçlar
09.12.2017 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Shënkolli
  • Iliria Fushë-Krujë-Shënkolli takım karşılaştırma
  • Iliria Fushë-Krujë-Shënkolli arasındaki maçlar
09.12.2017 Besëlidhja Lezhë 13:00 Erzeni Shijak
  • Besëlidhja Lezhë-Erzeni Shijak takım karşılaştırma
  • Besëlidhja Lezhë-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
09.12.2017 Bylis Ballsh 13:00 Turbina Cërrik
  • Bylis Ballsh-Turbina Cërrik takım karşılaştırma
  • Bylis Ballsh-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
09.12.2017 Dinamo Tirana 13:00 Burreli
  • Dinamo Tirana-Burreli takım karşılaştırma
  • Dinamo Tirana-Burreli arasındaki maçlar
09.12.2017 Korabi Peshkopi 13:00 Egnatia Rrogozhinë
  • Korabi Peshkopi-Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırma
  • Korabi Peshkopi-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
09.12.2017 Naftëtari Kuçovë 13:00 Tirana
  • Naftëtari Kuçovë-Tirana takım karşılaştırma
  • Naftëtari Kuçovë-Tirana arasındaki maçlar
09.12.2017 Tërbuni Pukë 13:00 Besa Kavajë
  • Tërbuni Pukë-Besa Kavajë takım karşılaştırma
  • Tërbuni Pukë-Besa Kavajë arasındaki maçlar
09.12.2017 Shkumbini Peqin 13:00 Tomori Berat
  • Shkumbini Peqin-Tomori Berat takım karşılaştırma
  • Shkumbini Peqin-Tomori Berat arasındaki maçlar
09.12.2017 Pogradeci 13:00 Apolonia Fier
  • Pogradeci-Apolonia Fier takım karşılaştırma
  • Pogradeci-Apolonia Fier arasındaki maçlar
16.12.2017 Tirana 13:00 Shkumbini Peqin
  • Tirana-Shkumbini Peqin takım karşılaştırma
  • Tirana-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
16.12.2017 Shënkolli 13:00 Pogradeci
  • Shënkolli-Pogradeci takım karşılaştırma
  • Shënkolli-Pogradeci arasındaki maçlar
16.12.2017 Kastrioti Krujë 13:00 Tërbuni Pukë
  • Kastrioti Krujë-Tërbuni Pukë takım karşılaştırma
  • Kastrioti Krujë-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
16.12.2017 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Bylis Ballsh
  • Iliria Fushë-Krujë-Bylis Ballsh takım karşılaştırma
  • Iliria Fushë-Krujë-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
16.12.2017 Erzeni Shijak 13:00 Besa Kavajë
  • Erzeni Shijak-Besa Kavajë takım karşılaştırma
  • Erzeni Shijak-Besa Kavajë arasındaki maçlar
16.12.2017 Burreli 13:00 Besëlidhja Lezhë
  • Burreli-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırma
  • Burreli-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
16.12.2017 Egnatia Rrogozhinë 13:00 Dinamo Tirana
  • Egnatia Rrogozhinë-Dinamo Tirana takım karşılaştırma
  • Egnatia Rrogozhinë-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
16.12.2017 Vllaznia Shkodër II 13:00 Korabi Peshkopi
  • Vllaznia Shkodër II-Korabi Peshkopi takım karşılaştırma
  • Vllaznia Shkodër II-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
16.12.2017 Apolonia Fier 13:00 Naftëtari Kuçovë
  • Apolonia Fier-Naftëtari Kuçovë takım karşılaştırma
  • Apolonia Fier-Naftëtari Kuçovë arasındaki maçlar
16.12.2017 Tomori Berat 13:00 Turbina Cërrik
  • Tomori Berat-Turbina Cërrik takım karşılaştırma
  • Tomori Berat-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
23.12.2017 Besa Kavajë 13:00 Burreli
  • Besa Kavajë-Burreli takım karşılaştırma
  • Besa Kavajë-Burreli arasındaki maçlar
23.12.2017 Tërbuni Pukë 13:00 Erzeni Shijak
  • Tërbuni Pukë-Erzeni Shijak takım karşılaştırma
  • Tërbuni Pukë-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
23.12.2017 Besëlidhja Lezhë 13:00 Egnatia Rrogozhinë
  • Besëlidhja Lezhë-Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırma
  • Besëlidhja Lezhë-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
23.12.2017 Bylis Ballsh 13:00 Tomori Berat
  • Bylis Ballsh-Tomori Berat takım karşılaştırma
  • Bylis Ballsh-Tomori Berat arasındaki maçlar
23.12.2017 Dinamo Tirana 13:00 Vllaznia Shkodër II
  • Dinamo Tirana-Vllaznia Shkodër II takım karşılaştırma
  • Dinamo Tirana-Vllaznia Shkodër II arasındaki maçlar
23.12.2017 Korabi Peshkopi 13:00 Kastrioti Krujë
  • Korabi Peshkopi-Kastrioti Krujë takım karşılaştırma
  • Korabi Peshkopi-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
23.12.2017 Turbina Cërrik 13:00 Tirana
  • Turbina Cërrik-Tirana takım karşılaştırma
  • Turbina Cërrik-Tirana arasındaki maçlar
23.12.2017 Shkumbini Peqin 13:00 Apolonia Fier
  • Shkumbini Peqin-Apolonia Fier takım karşılaştırma
  • Shkumbini Peqin-Apolonia Fier arasındaki maçlar
23.12.2017 Pogradeci 13:00 Iliria Fushë-Krujë
  • Pogradeci-Iliria Fushë-Krujë takım karşılaştırma
  • Pogradeci-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
23.12.2017 Naftëtari Kuçovë 13:00 Shënkolli
  • Naftëtari Kuçovë-Shënkolli takım karşılaştırma
  • Naftëtari Kuçovë-Shënkolli arasındaki maçlar
03.02.2018 Tirana 13:00 Tomori Berat
  • Tirana-Tomori Berat takım karşılaştırma
  • Tirana-Tomori Berat arasındaki maçlar
03.02.2018 Kastrioti Krujë 13:00 Dinamo Tirana
  • Kastrioti Krujë-Dinamo Tirana takım karşılaştırma
  • Kastrioti Krujë-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
03.02.2018 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Naftëtari Kuçovë
  • Iliria Fushë-Krujë-Naftëtari Kuçovë takım karşılaştırma
  • Iliria Fushë-Krujë-Naftëtari Kuçovë arasındaki maçlar
03.02.2018 Burreli 13:00 Erzeni Shijak
  • Burreli-Erzeni Shijak takım karşılaştırma
  • Burreli-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
03.02.2018 Vllaznia Shkodër II 13:00 Besëlidhja Lezhë
  • Vllaznia Shkodër II-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırma
  • Vllaznia Shkodër II-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
03.02.2018 Korabi Peshkopi 13:00 Tërbuni Pukë
  • Korabi Peshkopi-Tërbuni Pukë takım karşılaştırma
  • Korabi Peshkopi-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
03.02.2018 Apolonia Fier 13:00 Turbina Cërrik
  • Apolonia Fier-Turbina Cërrik takım karşılaştırma
  • Apolonia Fier-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
03.02.2018 Pogradeci 13:00 Bylis Ballsh
  • Pogradeci-Bylis Ballsh takım karşılaştırma
  • Pogradeci-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
03.02.2018 Egnatia Rrogozhinë 13:00 Besa Kavajë
  • Egnatia Rrogozhinë-Besa Kavajë takım karşılaştırma
  • Egnatia Rrogozhinë-Besa Kavajë arasındaki maçlar
03.02.2018 Shënkolli 13:00 Shkumbini Peqin
  • Shënkolli-Shkumbini Peqin takım karşılaştırma
  • Shënkolli-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
10.02.2018 Besa Kavajë 13:00 Vllaznia Shkodër II
  • Besa Kavajë-Vllaznia Shkodër II takım karşılaştırma
  • Besa Kavajë-Vllaznia Shkodër II arasındaki maçlar
10.02.2018 Erzeni Shijak 13:00 Egnatia Rrogozhinë
  • Erzeni Shijak-Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırma
  • Erzeni Shijak-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
10.02.2018 Besëlidhja Lezhë 13:00 Kastrioti Krujë
  • Besëlidhja Lezhë-Kastrioti Krujë takım karşılaştırma
  • Besëlidhja Lezhë-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
10.02.2018 Bylis Ballsh 13:00 Tirana
  • Bylis Ballsh-Tirana takım karşılaştırma
  • Bylis Ballsh-Tirana arasındaki maçlar
10.02.2018 Dinamo Tirana 13:00 Korabi Peshkopi
  • Dinamo Tirana-Korabi Peshkopi takım karşılaştırma
  • Dinamo Tirana-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
10.02.2018 Tërbuni Pukë 13:00 Burreli
  • Tërbuni Pukë-Burreli takım karşılaştırma
  • Tërbuni Pukë-Burreli arasındaki maçlar
10.02.2018 Shkumbini Peqin 13:00 Iliria Fushë-Krujë
  • Shkumbini Peqin-Iliria Fushë-Krujë takım karşılaştırma
  • Shkumbini Peqin-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
10.02.2018 Tomori Berat 13:00 Apolonia Fier
  • Tomori Berat-Apolonia Fier takım karşılaştırma
  • Tomori Berat-Apolonia Fier arasındaki maçlar
10.02.2018 Naftëtari Kuçovë 13:00 Pogradeci
  • Naftëtari Kuçovë-Pogradeci takım karşılaştırma
  • Naftëtari Kuçovë-Pogradeci arasındaki maçlar
10.02.2018 Turbina Cërrik 13:00 Shënkolli
  • Turbina Cërrik-Shënkolli takım karşılaştırma
  • Turbina Cërrik-Shënkolli arasındaki maçlar
17.02.2018 Kastrioti Krujë 13:00 Besa Kavajë
  • Kastrioti Krujë-Besa Kavajë takım karşılaştırma
  • Kastrioti Krujë-Besa Kavajë arasındaki maçlar
17.02.2018 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Turbina Cërrik
  • Iliria Fushë-Krujë-Turbina Cërrik takım karşılaştırma
  • Iliria Fushë-Krujë-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
17.02.2018 Vllaznia Shkodër II 13:00 Erzeni Shijak
  • Vllaznia Shkodër II-Erzeni Shijak takım karşılaştırma
  • Vllaznia Shkodër II-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
17.02.2018 Korabi Peshkopi 13:00 Besëlidhja Lezhë
  • Korabi Peshkopi-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırma
  • Korabi Peshkopi-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
17.02.2018 Dinamo Tirana 13:00 Tërbuni Pukë
  • Dinamo Tirana-Tërbuni Pukë takım karşılaştırma
  • Dinamo Tirana-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
17.02.2018 Apolonia Fier 13:00 Tirana
  • Apolonia Fier-Tirana takım karşılaştırma
  • Apolonia Fier-Tirana arasındaki maçlar
17.02.2018 Pogradeci 13:00 Shkumbini Peqin
  • Pogradeci-Shkumbini Peqin takım karşılaştırma
  • Pogradeci-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
17.02.2018 Naftëtari Kuçovë 13:00 Bylis Ballsh
  • Naftëtari Kuçovë-Bylis Ballsh takım karşılaştırma
  • Naftëtari Kuçovë-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
17.02.2018 Egnatia Rrogozhinë 13:00 Burreli
  • Egnatia Rrogozhinë-Burreli takım karşılaştırma
  • Egnatia Rrogozhinë-Burreli arasındaki maçlar
17.02.2018 Shënkolli 13:00 Tomori Berat
  • Shënkolli-Tomori Berat takım karşılaştırma
  • Shënkolli-Tomori Berat arasındaki maçlar
24.02.2018 Turbina Cërrik 13:00 Pogradeci
  • Turbina Cërrik-Pogradeci takım karşılaştırma
  • Turbina Cërrik-Pogradeci arasındaki maçlar
24.02.2018 Besa Kavajë 13:00 Korabi Peshkopi
  • Besa Kavajë-Korabi Peshkopi takım karşılaştırma
  • Besa Kavajë-Korabi Peshkopi arasındaki maçlar
24.02.2018 Erzeni Shijak 13:00 Kastrioti Krujë
  • Erzeni Shijak-Kastrioti Krujë takım karşılaştırma
  • Erzeni Shijak-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
24.02.2018 Besëlidhja Lezhë 13:00 Dinamo Tirana
  • Besëlidhja Lezhë-Dinamo Tirana takım karşılaştırma
  • Besëlidhja Lezhë-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
24.02.2018 Bylis Ballsh 13:00 Apolonia Fier
  • Bylis Ballsh-Apolonia Fier takım karşılaştırma
  • Bylis Ballsh-Apolonia Fier arasındaki maçlar
24.02.2018 Tirana 13:00 Shënkolli
  • Tirana-Shënkolli takım karşılaştırma
  • Tirana-Shënkolli arasındaki maçlar
24.02.2018 Tërbuni Pukë 13:00 Egnatia Rrogozhinë
  • Tërbuni Pukë-Egnatia Rrogozhinë takım karşılaştırma
  • Tërbuni Pukë-Egnatia Rrogozhinë arasındaki maçlar
24.02.2018 Shkumbini Peqin 13:00 Naftëtari Kuçovë
  • Shkumbini Peqin-Naftëtari Kuçovë takım karşılaştırma
  • Shkumbini Peqin-Naftëtari Kuçovë arasındaki maçlar
24.02.2018 Tomori Berat 13:00 Iliria Fushë-Krujë
  • Tomori Berat-Iliria Fushë-Krujë takım karşılaştırma
  • Tomori Berat-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
24.02.2018 Burreli 13:00 Vllaznia Shkodër II
  • Burreli-Vllaznia Shkodër II takım karşılaştırma
  • Burreli-Vllaznia Shkodër II arasındaki maçlar