Günün Maçları

İngiltere - Premier Ligi
West Ham 19:00 Brighton West Ham - Brighton takım karşılaştırması ve bahis analizi West Ham - Brighton arasındaki maçlar
Almanya - 1. Bundesliga Ligi
Schalke 04 18:30 Mainz 05 Schalke 04 - Mainz 05 takım karşılaştırması ve bahis analizi Schalke 04 - Mainz 05 arasındaki maçlar
Fransa - 1. Ligi
St Etienne 18:45 Montpellier St Etienne - Montpellier takım karşılaştırması ve bahis analizi St Etienne - Montpellier arasındaki maçlar
Hollanda - 1. Ligi Eredivisie
Groningen 18:00 Willem II Groningen - Willem II takım karşılaştırması ve bahis analizi Groningen - Willem II arasındaki maçlar
Portekiz - 1. Ligi Liga Bwin
Estoril 19:30 Boavista Estoril - Boavista takım karşılaştırması ve bahis analizi Estoril - Boavista arasındaki maçlar
Türkiye - Sportoto Süper Ligi
Antalyaspor 17:00 Kasımpaşa Antalyaspor - Kasımpaşa takım karşılaştırması ve bahis analizi Antalyaspor - Kasımpaşa arasındaki maçlar
Göztepe 17:00 Alanyaspor Göztepe - Alanyaspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Göztepe - Alanyaspor arasındaki maçlar
Belçika - 1. Ligi
Mouscron-Péruwelz 18:30 Standard Liège Mouscron-Péruwelz - Standard Liège takım karşılaştırması ve bahis analizi Mouscron-Péruwelz - Standard Liège arasındaki maçlar
Afganistan - Afghan Premier League
Simorgh Alborz 13:00 Shaheen Asmayee Simorgh Alborz - Shaheen Asmayee takım karşılaştırması ve bahis analizi Simorgh Alborz - Shaheen Asmayee arasındaki maçlar
Arnavutluk - 1. Ligi
MS Tomori Berat 0 - 0 Bylis Ballsh Tomori Berat - Bylis Ballsh takım karşılaştırması ve bahis analizi Tomori Berat - Bylis Ballsh arasındaki maçlar
Cezayir - 1. Ligi
ES Sétif Ert USM Alger ES Sétif - USM Alger takım karşılaştırması ve bahis analizi ES Sétif - USM Alger arasındaki maçlar
USM El Harrach 15:00 Blida USM El Harrach - Blida takım karşılaştırması ve bahis analizi USM El Harrach - Blida arasındaki maçlar
Cezayir - 2. Ligi
Aïn M'lila 14:00 CA Batna Aïn M'lila - CA Batna takım karşılaştırması ve bahis analizi Aïn M'lila - CA Batna arasındaki maçlar
Kouba 14:30 ASO Chlef Kouba - ASO Chlef takım karşılaştırması ve bahis analizi Kouba - ASO Chlef arasındaki maçlar
Bordj Bou Arreridj 15:00 Amal Bou Saâda Bordj Bou Arreridj - Amal Bou Saâda takım karşılaştırması ve bahis analizi Bordj Bou Arreridj - Amal Bou Saâda arasındaki maçlar
Tlemcen 15:00 MO Béjaïa Tlemcen - MO Béjaïa takım karşılaştırması ve bahis analizi Tlemcen - MO Béjaïa arasındaki maçlar
JSM Béjaïa 15:00 Skikda JSM Béjaïa - Skikda takım karşılaştırması ve bahis analizi JSM Béjaïa - Skikda arasındaki maçlar
RC Relizane 15:00 ASM Oran RC Relizane - ASM Oran takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Relizane - ASM Oran arasındaki maçlar
Aïn Fakroun 15:00 Saïda Aïn Fakroun - Saïda takım karşılaştırması ve bahis analizi Aïn Fakroun - Saïda arasındaki maçlar
Angola - Campionato Nacional
Sagrada Esperança 14:00 Petro de Luanda Sagrada Esperança - Petro de Luanda takım karşılaştırması ve bahis analizi Sagrada Esperança - Petro de Luanda arasındaki maçlar
1º de Agosto 14:00 Progresso Lunda Sul 1º de Agosto - Progresso Lunda Sul takım karşılaştırması ve bahis analizi 1º de Agosto - Progresso Lunda Sul arasındaki maçlar
Desportivo Huíla 14:00 Recreativo do Libolo Desportivo Huíla - Recreativo do Libolo takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo Huíla - Recreativo do Libolo arasındaki maçlar
Onze Bravos 14:00 Progresso Onze Bravos - Progresso takım karşılaştırması ve bahis analizi Onze Bravos - Progresso arasındaki maçlar
Académica do Lobito 14:00 Interclube Académica do Lobito - Interclube takım karşılaştırması ve bahis analizi Académica do Lobito - Interclube arasındaki maçlar
Recreativo da Caála 14:00 ASA Recreativo da Caála - ASA takım karşılaştırması ve bahis analizi Recreativo da Caála - ASA arasındaki maçlar
Santa Rita 14:00 1º de Maio Santa Rita - 1º de Maio takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Rita - 1º de Maio arasındaki maçlar
Desportivo JGM 14:00 Kabuscorp Desportivo JGM - Kabuscorp takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo JGM - Kabuscorp arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
Deportivo Riestra 18:30 Club Atlético Mitre Deportivo Riestra - Club Atlético Mitre takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Riestra - Club Atlético Mitre arasındaki maçlar
Arjantin - Argentin A Ligi
MS Ferro Carril Oeste LP 2 - 0 Independiente Neuquén Ferro Carril Oeste LP - Independiente Neuquén takım karşılaştırması ve bahis analizi Ferro Carril Oeste LP - Independiente Neuquén arasındaki maçlar
MS Guaraní A. Franco 1 - 2 Chaco For Ever Guaraní A. Franco - Chaco For Ever takım karşılaştırması ve bahis analizi Guaraní A. Franco - Chaco For Ever arasındaki maçlar
MS Unión Sunchales 0 - 0 Sportivo Las Parejas Unión Sunchales - Sportivo Las Parejas takım karşılaştırması ve bahis analizi Unión Sunchales - Sportivo Las Parejas arasındaki maçlar
MS Cipolletti 2 - 1 Deportivo Madryn Cipolletti - Deportivo Madryn takım karşılaştırması ve bahis analizi Cipolletti - Deportivo Madryn arasındaki maçlar
MS Sportivo Belgrano 1 - 1 Douglas Haig Sportivo Belgrano - Douglas Haig takım karşılaştırması ve bahis analizi Sportivo Belgrano - Douglas Haig arasındaki maçlar
MS Gimnasia Concepción 3 - 0 Central Córdoba SdE Gimnasia Concepción - Central Córdoba SdE takım karşılaştırması ve bahis analizi Gimnasia Concepción - Central Córdoba SdE arasındaki maçlar
MS Estudiantes Río Cuarto 2 - 0 Deportivo Maipú Estudiantes Río Cuarto - Deportivo Maipú takım karşılaştırması ve bahis analizi Estudiantes Río Cuarto - Deportivo Maipú arasındaki maçlar
MS Sportivo Desamparados 3 - 0 Unión Villa Krause Sportivo Desamparados - Unión Villa Krause takım karşılaştırması ve bahis analizi Sportivo Desamparados - Unión Villa Krause arasındaki maçlar
MS Sarmiento Resistencia 1 - 1 San Jorge Tucumán Sarmiento Resistencia - San Jorge Tucumán takım karşılaştırması ve bahis analizi Sarmiento Resistencia - San Jorge Tucumán arasındaki maçlar
MS Gimnasia y Tiro 0 - 0 Deportivo Mandiyú Gimnasia y Tiro - Deportivo Mandiyú takım karşılaştırması ve bahis analizi Gimnasia y Tiro - Deportivo Mandiyú arasındaki maçlar
MS AH Zapla 0 - 0 Juventud Antoniana AH Zapla - Juventud Antoniana takım karşılaştırması ve bahis analizi AH Zapla - Juventud Antoniana arasındaki maçlar
Huracán Las Heras 17:30 Gutiérrez Huracán Las Heras - Gutiérrez takım karşılaştırması ve bahis analizi Huracán Las Heras - Gutiérrez arasındaki maçlar
Ermenistan - 1. Ligi
MS Banants 0 - 0 Ararat Banants - Ararat takım karşılaştırması ve bahis analizi Banants - Ararat arasındaki maçlar
Avustralya - A-Ligi
MS Adelaide United 2 - 2 Melbourne Victory Adelaide United - Melbourne Victory takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide United - Melbourne Victory arasındaki maçlar
Avusturya - Red Zac 1. Ligi
Austria Lustenau 16:30 Wattens Austria Lustenau - Wattens takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Lustenau - Wattens arasındaki maçlar
Hartberg 16:30 Blau-Weiß Linz Hartberg - Blau-Weiß Linz takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartberg - Blau-Weiß Linz arasındaki maçlar
FAC Team für Wien 16:30 Liefering FAC Team für Wien - Liefering takım karşılaştırması ve bahis analizi FAC Team für Wien - Liefering arasındaki maçlar
Wiener Neustadt 16:30 Kapfenberg Wiener Neustadt - Kapfenberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Wiener Neustadt - Kapfenberg arasındaki maçlar
Wacker Innsbruck 18:30 Ried Wacker Innsbruck - Ried takım karşılaştırması ve bahis analizi Wacker Innsbruck - Ried arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
First Vienna 17:00 Stadlau First Vienna - Stadlau takım karşılaştırması ve bahis analizi First Vienna - Stadlau arasındaki maçlar
ASK Bruck/Leitha 17:00 Amstetten ASK Bruck/Leitha - Amstetten takım karşılaştırması ve bahis analizi ASK Bruck/Leitha - Amstetten arasındaki maçlar
Austria Klagenfurt 17:00 Gleisdorf Austria Klagenfurt - Gleisdorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria Klagenfurt - Gleisdorf arasındaki maçlar
Weiz 17:00 WAC / St. Andrä II Weiz - WAC / St. Andrä II takım karşılaştırması ve bahis analizi Weiz - WAC / St. Andrä II arasındaki maçlar
Rapid Wien II 17:00 Ebreichsdorf Rapid Wien II - Ebreichsdorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Rapid Wien II - Ebreichsdorf arasındaki maçlar
Union Vöcklamarkt 17:00 Lafnitz Union Vöcklamarkt - Lafnitz takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Vöcklamarkt - Lafnitz arasındaki maçlar
Parndorf 17:00 Schwechat Parndorf - Schwechat takım karşılaştırması ve bahis analizi Parndorf - Schwechat arasındaki maçlar
Mannsdorf 17:30 Neusiedl Mannsdorf - Neusiedl takım karşılaştırması ve bahis analizi Mannsdorf - Neusiedl arasındaki maçlar
Kufstein 17:30 Wals-Grünau Kufstein - Wals-Grünau takım karşılaştırması ve bahis analizi Kufstein - Wals-Grünau arasındaki maçlar
Traiskirchen 17:30 Austria Wien II Traiskirchen - Austria Wien II takım karşılaştırması ve bahis analizi Traiskirchen - Austria Wien II arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
SAK Klagenfurt 16:00 Wolfsberg SAK Klagenfurt - Wolfsberg takım karşılaştırması ve bahis analizi SAK Klagenfurt - Wolfsberg arasındaki maçlar
Donau Linz 17:00 Union Edelweiß Donau Linz - Union Edelweiß takım karşılaştırması ve bahis analizi Donau Linz - Union Edelweiß arasındaki maçlar
Fürstenfeld 17:00 Voitsberg Fürstenfeld - Voitsberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Fürstenfeld - Voitsberg arasındaki maçlar
Pöllau 17:00 Gnas Pöllau - Gnas takım karşılaştırması ve bahis analizi Pöllau - Gnas arasındaki maçlar
Leoben 17:00 Liezen Leoben - Liezen takım karşılaştırması ve bahis analizi Leoben - Liezen arasındaki maçlar
SV Wallern 17:00 Oedt SV Wallern - Oedt takım karşılaştırması ve bahis analizi SV Wallern - Oedt arasındaki maçlar
TuS Heiligenkreuz 17:00 St. Anna TuS Heiligenkreuz - St. Anna takım karşılaştırması ve bahis analizi TuS Heiligenkreuz - St. Anna arasındaki maçlar
Zirl 17:00 Imst Zirl - Imst takım karşılaştırması ve bahis analizi Zirl - Imst arasındaki maçlar
Union Perg 17:00 Wels Union Perg - Wels takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Perg - Wels arasındaki maçlar
Treibach 17:00 ASKÖ Gmünd Treibach - ASKÖ Gmünd takım karşılaştırması ve bahis analizi Treibach - ASKÖ Gmünd arasındaki maçlar
Völkermarkt 17:00 Klagenfurter AC Völkermarkt - Klagenfurter AC takım karşılaştırması ve bahis analizi Völkermarkt - Klagenfurter AC arasındaki maçlar
Feldkirchen 17:00 Ferlach Feldkirchen - Ferlach takım karşılaştırması ve bahis analizi Feldkirchen - Ferlach arasındaki maçlar
Mattersburg II 17:00 Wimpassing Mattersburg II - Wimpassing takım karşılaştırması ve bahis analizi Mattersburg II - Wimpassing arasındaki maçlar
Zwettl 17:00 Scheiblingkirchen Zwettl - Scheiblingkirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Zwettl - Scheiblingkirchen arasındaki maçlar
Spittal 17:00 St. Jakob Spittal - St. Jakob takım karşılaştırması ve bahis analizi Spittal - St. Jakob arasındaki maçlar
Kundl 17:00 SK St. Johann Kundl - SK St. Johann takım karşılaştırması ve bahis analizi Kundl - SK St. Johann arasındaki maçlar
Neumarkt 17:00 Straßwalchen Neumarkt - Straßwalchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Neumarkt - Straßwalchen arasındaki maçlar
Salzburger AK 17:00 Hallwang Salzburger AK - Hallwang takım karşılaştırması ve bahis analizi Salzburger AK - Hallwang arasındaki maçlar
Bürmoos 17:00 Bergheim Bürmoos - Bergheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Bürmoos - Bergheim arasındaki maçlar
FC Deutschkreutz 17:30 Pinkafeld FC Deutschkreutz - Pinkafeld takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Deutschkreutz - Pinkafeld arasındaki maçlar
Mannswörth 17:30 Austria XIII Mannswörth - Austria XIII takım karşılaştırması ve bahis analizi Mannswörth - Austria XIII arasındaki maçlar
Eltendorf 17:30 Siegendordf Eltendorf - Siegendordf takım karşılaştırması ve bahis analizi Eltendorf - Siegendordf arasındaki maçlar
Azerbaycan - 1. Ligi
Səbail 14:00 İnter Bakı Səbail - İnter Bakı takım karşılaştırması ve bahis analizi Səbail - İnter Bakı arasındaki maçlar
Azerbaycan - Birinci Dasta
Turan-T 11:00 Ağsu Turan-T - Ağsu takım karşılaştırması ve bahis analizi Turan-T - Ağsu arasındaki maçlar
AZAL 11:00 Sabah AZAL - Sabah takım karşılaştırması ve bahis analizi AZAL - Sabah arasındaki maçlar
Mil-Muğan 11:00 Qaradağ Lökbatan Mil-Muğan - Qaradağ Lökbatan takım karşılaştırması ve bahis analizi Mil-Muğan - Qaradağ Lökbatan arasındaki maçlar
Zaqatala 11:00 Binə Zaqatala - Binə takım karşılaştırması ve bahis analizi Zaqatala - Binə arasındaki maçlar
Bahreyn - King's Cup
Al Ahli 13:30 Manama Al Ahli - Manama takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ahli - Manama arasındaki maçlar
Al Shabab 15:45 Al Najma Al Shabab - Al Najma takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Shabab - Al Najma arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Premier Ligi
Krumkachy 16:00 Gorodeya Krumkachy - Gorodeya takım karşılaştırması ve bahis analizi Krumkachy - Gorodeya arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Reserve League
Neman Grodno Res. 09:00 Gomel Res. Neman Grodno Res. - Gomel Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Neman Grodno Res. - Gomel Res. arasındaki maçlar
Dnepr Mogilev Res. 10:00 BATE Res. Dnepr Mogilev Res. - BATE Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Dnepr Mogilev Res. - BATE Res. arasındaki maçlar
Naftan Res. 11:00 Dinamo Brest Res. Naftan Res. - Dinamo Brest Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Naftan Res. - Dinamo Brest Res. arasındaki maçlar
Belçika - Provincial
Libramont 18:30 Lorraine Arlon Libramont - Lorraine Arlon takım karşılaştırması ve bahis analizi Libramont - Lorraine Arlon arasındaki maçlar
Belçika - Reserve Pro League
Genk Res. 17:30 Club Brugge Res. Genk Res. - Club Brugge Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Genk Res. - Club Brugge Res. arasındaki maçlar
Bolivya - 1. Ligi
MS The Strongest 1 - 0 Blooming The Strongest - Blooming takım karşılaştırması ve bahis analizi The Strongest - Blooming arasındaki maçlar
Bosna Hersek - 1. Ligi
Čapljina 12:30 Igman Konjic Čapljina - Igman Konjic takım karşılaştırması ve bahis analizi Čapljina - Igman Konjic arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
Guarani 21:15 Juventude Guarani - Juventude takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarani - Juventude arasındaki maçlar
Náutico 22:30 ABC Náutico - ABC takım karşılaştırması ve bahis analizi Náutico - ABC arasındaki maçlar
CRB 22:30 Boa CRB - Boa takım karşılaştırması ve bahis analizi CRB - Boa arasındaki maçlar
Ceara 23:30 Figueirense Ceara - Figueirense takım karşılaştırması ve bahis analizi Ceara - Figueirense arasındaki maçlar
Brunei Darussalam - Premier League
Wijaya 12:15 Indera Wijaya - Indera takım karşılaştırması ve bahis analizi Wijaya - Indera arasındaki maçlar
Kota Ranger 12:15 Najip Kota Ranger - Najip takım karşılaştırması ve bahis analizi Kota Ranger - Najip arasındaki maçlar
Menglait 12:15 Kasuka Menglait - Kasuka takım karşılaştırması ve bahis analizi Menglait - Kasuka arasındaki maçlar
Bulgaristan - 1. Ligi
OFK Pirin 14:45 Slavia Sofia OFK Pirin - Slavia Sofia takım karşılaştırması ve bahis analizi OFK Pirin - Slavia Sofia arasındaki maçlar
Dunav 2010 16:45 Botev Plovdiv Dunav 2010 - Botev Plovdiv takım karşılaştırması ve bahis analizi Dunav 2010 - Botev Plovdiv arasındaki maçlar
Bulgaristan - 2. Ligi
Lokomotiv G. Oryahovitsa 12:45 Lokomotiv Sofia 1929 Lokomotiv G. Oryahovitsa - Lokomotiv Sofia 1929 takım karşılaştırması ve bahis analizi Lokomotiv G. Oryahovitsa - Lokomotiv Sofia 1929 arasındaki maçlar
Lovech 13:00 Neftohimik Lovech - Neftohimik takım karşılaştırması ve bahis analizi Lovech - Neftohimik arasındaki maçlar
Strumska slava 13:00 Nesebar Strumska slava - Nesebar takım karşılaştırması ve bahis analizi Strumska slava - Nesebar arasındaki maçlar
Tsarsko selo 13:00 Maritsa Plovdiv Tsarsko selo - Maritsa Plovdiv takım karşılaştırması ve bahis analizi Tsarsko selo - Maritsa Plovdiv arasındaki maçlar
Sozopol 14:00 Montana Sozopol - Montana takım karşılaştırması ve bahis analizi Sozopol - Montana arasındaki maçlar
Burundi - Ligue A
Le Messager de Bujumbura 12:00 Aigle Noir Le Messager de Bujumbura - Aigle Noir takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Messager de Bujumbura - Aigle Noir arasındaki maçlar
Les Lierres 14:00 Flambeau du Centre Les Lierres - Flambeau du Centre takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Lierres - Flambeau du Centre arasındaki maçlar
Şili - Primera B Ligi
Unión San Felipe 21:00 Santiago Morning Unión San Felipe - Santiago Morning takım karşılaştırması ve bahis analizi Unión San Felipe - Santiago Morning arasındaki maçlar
Barnechea 23:30 Ñublense Barnechea - Ñublense takım karşılaştırması ve bahis analizi Barnechea - Ñublense arasındaki maçlar
Çin - Süper Ligi
MS Shandong Luneng 3 - 1 Liaoning Whowin Shandong Luneng - Liaoning Whowin takım karşılaştırması ve bahis analizi Shandong Luneng - Liaoning Whowin arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
MS Expreso Rojo 0 - 0 América de Cali Expreso Rojo - América de Cali takım karşılaştırması ve bahis analizi Expreso Rojo - América de Cali arasındaki maçlar
Hırvatistan - 1. Ligi
Inter Zaprešić 16:00 Rudeš Inter Zaprešić - Rudeš takım karşılaştırması ve bahis analizi Inter Zaprešić - Rudeš arasındaki maçlar
Hırvatistan - 2. Ligi
Hrvatski Dragovoljac 13:00 Novigrad Hrvatski Dragovoljac - Novigrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Hrvatski Dragovoljac - Novigrad arasındaki maçlar
Gorica 13:00 Šibenik Gorica - Šibenik takım karşılaştırması ve bahis analizi Gorica - Šibenik arasındaki maçlar
Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Ligi
EN THOI Lakatamia 16:00 Halkanoras EN THOI Lakatamia - Halkanoras takım karşılaştırması ve bahis analizi EN THOI Lakatamia - Halkanoras arasındaki maçlar
Othellos 16:00 Enosis Othellos - Enosis takım karşılaştırması ve bahis analizi Othellos - Enosis arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 1. Ligi
Vysočina Jihlava 16:00 Bohemians 1905 Vysočina Jihlava - Bohemians 1905 takım karşılaştırması ve bahis analizi Vysočina Jihlava - Bohemians 1905 arasındaki maçlar
Baník Ostrava 18:15 Sigma Olomouc Baník Ostrava - Sigma Olomouc takım karşılaştırması ve bahis analizi Baník Ostrava - Sigma Olomouc arasındaki maçlar
Danimarka - Superligaen Ligi
Midtjylland 17:00 Horsens Midtjylland - Horsens takım karşılaştırması ve bahis analizi Midtjylland - Horsens arasındaki maçlar
Danimarka - 2. Ligi
Hvidovre 16:30 Hillerød Hvidovre - Hillerød takım karşılaştırması ve bahis analizi Hvidovre - Hillerød arasındaki maçlar
AB 17:00 Brønshøj AB - Brønshøj takım karşılaştırması ve bahis analizi AB - Brønshøj arasındaki maçlar
Djibouti - Division 1
ASAS 12:00 Arhiba ASAS - Arhiba takım karşılaştırması ve bahis analizi ASAS - Arhiba arasındaki maçlar
12:00 Guelleh / GR  - Guelleh / GR takım karşılaştırması ve bahis analizi  - Guelleh / GR arasındaki maçlar
Bahache / Université 14:00 Port Bahache / Université - Port takım karşılaştırması ve bahis analizi Bahache / Université - Port arasındaki maçlar
Mısır - 1. Ligi
Al Mokawloon Ert Al Ahly Al Mokawloon - Al Ahly takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Mokawloon - Al Ahly arasındaki maçlar
90’ Petrojet 0 - 2 Wadi Degla Petrojet - Wadi Degla takım karşılaştırması ve bahis analizi Petrojet - Wadi Degla arasındaki maçlar
90’ El Raja 0 - 0 Al Masry El Raja - Al Masry takım karşılaştırması ve bahis analizi El Raja - Al Masry arasındaki maçlar
Ismaily 15:00 El Daklyeh Ismaily - El Daklyeh takım karşılaştırması ve bahis analizi Ismaily - El Daklyeh arasındaki maçlar
Zamalek 18:00 Smouha Zamalek - Smouha takım karşılaştırması ve bahis analizi Zamalek - Smouha arasındaki maçlar
İngiltere - N L 4 1. Ligi
AFC Dunstable 18:45 Beaconsfield SYCOB AFC Dunstable - Beaconsfield SYCOB takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Dunstable - Beaconsfield SYCOB arasındaki maçlar
İngiltere - FA Vase
Crawley Green 18:45 Harpenden Town Crawley Green - Harpenden Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Crawley Green - Harpenden Town arasındaki maçlar
Holland 18:45 Great Wakering Rovers Holland - Great Wakering Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Holland - Great Wakering Rovers arasındaki maçlar
Estonya - Meistriliiga
Trans 16:30 Flora Trans - Flora takım karşılaştırması ve bahis analizi Trans - Flora arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 1. deild
B36 II 17:30 NSÍ II B36 II - NSÍ II takım karşılaştırması ve bahis analizi B36 II - NSÍ II arasındaki maçlar
Finlandiya - 1. Ligi Veikkausliiga
Inter Turku 15:30 HJK Inter Turku - HJK takım karşılaştırması ve bahis analizi Inter Turku - HJK arasındaki maçlar
RoPS 15:30 Mariehamn RoPS - Mariehamn takım karşılaştırması ve bahis analizi RoPS - Mariehamn arasındaki maçlar
KuPS 15:30 JJK KuPS - JJK takım karşılaştırması ve bahis analizi KuPS - JJK arasındaki maçlar
VPS 15:30 Lahti VPS - Lahti takım karşılaştırması ve bahis analizi VPS - Lahti arasındaki maçlar
Ilves 15:30 PS Kemi Ilves - PS Kemi takım karşılaştırması ve bahis analizi Ilves - PS Kemi arasındaki maçlar
HIFK 15:30 SJK HIFK - SJK takım karşılaştırması ve bahis analizi HIFK - SJK arasındaki maçlar
Fransa - 2. Ligi
Auxerre 18:00 Quevilly Auxerre - Quevilly takım karşılaştırması ve bahis analizi Auxerre - Quevilly arasındaki maçlar
Niort 18:00 Bourg-Péronnas Niort - Bourg-Péronnas takım karşılaştırması ve bahis analizi Niort - Bourg-Péronnas arasındaki maçlar
Nancy 18:00 Clermont Nancy - Clermont takım karşılaştırması ve bahis analizi Nancy - Clermont arasındaki maçlar
Le Havre 18:00 Chateauroux Le Havre - Chateauroux takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Havre - Chateauroux arasındaki maçlar
Nimes 18:00 Stade Brestois Nimes - Stade Brestois takım karşılaştırması ve bahis analizi Nimes - Stade Brestois arasındaki maçlar
Tours 18:00 Sochaux Tours - Sochaux takım karşılaştırması ve bahis analizi Tours - Sochaux arasındaki maçlar
Paris 18:00 Valenciennes Paris - Valenciennes takım karşılaştırması ve bahis analizi Paris - Valenciennes arasındaki maçlar
Orléans 18:00 Lorient Orléans - Lorient takım karşılaştırması ve bahis analizi Orléans - Lorient arasındaki maçlar
French Guyana - Division d'Honneur
Olympique Cayenne 23:00 CSC Cayenne Olympique Cayenne - CSC Cayenne takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Cayenne - CSC Cayenne arasındaki maçlar
Gürcistan - Pirveli Liga
MS Rustavi 2 - 0 Gagra Rustavi - Gagra takım karşılaştırması ve bahis analizi Rustavi - Gagra arasındaki maçlar
Gürcistan - Meore Liga
Imereti 11:00 Gardabani Imereti - Gardabani takım karşılaştırması ve bahis analizi Imereti - Gardabani arasındaki maçlar
Sulori 11:00 Algeti Sulori - Algeti takım karşılaştırması ve bahis analizi Sulori - Algeti arasındaki maçlar
Almanya - 2. Bundesliga Ligi
Fortuna Düsseldorf 16:30 Darmstadt 98 Fortuna Düsseldorf - Darmstadt 98 takım karşılaştırması ve bahis analizi Fortuna Düsseldorf - Darmstadt 98 arasındaki maçlar
Ingolstadt 16:30 Heidenheim Ingolstadt - Heidenheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Ingolstadt - Heidenheim arasındaki maçlar
Almanya - 3. Ligi
Hansa Rostock 17:00 Osnabrück Hansa Rostock - Osnabrück takım karşılaştırması ve bahis analizi Hansa Rostock - Osnabrück arasındaki maçlar
Sonnenhof Großaspach 17:00 Chemnitzer FC Sonnenhof Großaspach - Chemnitzer FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Sonnenhof Großaspach - Chemnitzer FC arasındaki maçlar
Almanya - Regionalliga Ligi
Fortuna Düsseldorf II 16:30 Uerdingen Fortuna Düsseldorf II - Uerdingen takım karşılaştırması ve bahis analizi Fortuna Düsseldorf II - Uerdingen arasındaki maçlar
Schweinfurt 17:00 Garching Schweinfurt - Garching takım karşılaştırması ve bahis analizi Schweinfurt - Garching arasındaki maçlar
Illertissen 17:00 Augsburg II Illertissen - Augsburg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Illertissen - Augsburg II arasındaki maçlar
Buchbach 17:00 Memmingen Buchbach - Memmingen takım karşılaştırması ve bahis analizi Buchbach - Memmingen arasındaki maçlar
Verl 17:00 Westfalia Rhynern Verl - Westfalia Rhynern takım karşılaştırması ve bahis analizi Verl - Westfalia Rhynern arasındaki maçlar
Wacker Nordhausen 17:00 Oberlausitz Neugersdorf Wacker Nordhausen - Oberlausitz Neugersdorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Wacker Nordhausen - Oberlausitz Neugersdorf arasındaki maçlar
Hannover 96 II 17:30 Havelse Hannover 96 II - Havelse takım karşılaştırması ve bahis analizi Hannover 96 II - Havelse arasındaki maçlar
Drochtersen / Assel 17:30 Eintracht Braunschw. II Drochtersen / Assel - Eintracht Braunschw. II takım karşılaştırması ve bahis analizi Drochtersen / Assel - Eintracht Braunschw. II arasındaki maçlar
Luckenwalde 17:30 Neustrelitz Luckenwalde - Neustrelitz takım karşılaştırması ve bahis analizi Luckenwalde - Neustrelitz arasındaki maçlar
Borussia M'gladbach II 18:00 Wiedenbrück Borussia M'gladbach II - Wiedenbrück takım karşılaştırması ve bahis analizi Borussia M'gladbach II - Wiedenbrück arasındaki maçlar
Almanya - Oberliga Ligi
Brinkumer SV 17:00 Oberneuland Brinkumer SV - Oberneuland takım karşılaştırması ve bahis analizi Brinkumer SV - Oberneuland arasındaki maçlar
Habenhauser FV 17:00 VfL Bremen Habenhauser FV - VfL Bremen takım karşılaştırması ve bahis analizi Habenhauser FV - VfL Bremen arasındaki maçlar
Cloppenburg 17:30 Atlas Delmenhorst Cloppenburg - Atlas Delmenhorst takım karşılaştırması ve bahis analizi Cloppenburg - Atlas Delmenhorst arasındaki maçlar
Tennis Borussia 17:30 Malchower SV Tennis Borussia - Malchower SV takım karşılaştırması ve bahis analizi Tennis Borussia - Malchower SV arasındaki maçlar
Rot-Weiß Hadamar 17:30 Hessen Dreieich Rot-Weiß Hadamar - Hessen Dreieich takım karşılaştırması ve bahis analizi Rot-Weiß Hadamar - Hessen Dreieich arasındaki maçlar
Endonezya - Super Liga
MS Sriwijaya 1 - 1 Arema Sriwijaya - Arema takım karşılaştırması ve bahis analizi Sriwijaya - Arema arasındaki maçlar
MS Persiba Balikpapan 2 - 3 Barito Putera Persiba Balikpapan - Barito Putera takım karşılaştırması ve bahis analizi Persiba Balikpapan - Barito Putera arasındaki maçlar
MS Bali United 2 - 1 PS TNI Bali United - PS TNI takım karşılaştırması ve bahis analizi Bali United - PS TNI arasındaki maçlar
İran - Premier Ligi
55’ Zob Ahan 0 - 1 Pars Jam Bushehr Zob Ahan - Pars Jam Bushehr takım karşılaştırması ve bahis analizi Zob Ahan - Pars Jam Bushehr arasındaki maçlar
İran - Hazfi Cup
60’ Esteghlal 1 - 0 Nassaji Mazandaran Esteghlal - Nassaji Mazandaran takım karşılaştırması ve bahis analizi Esteghlal - Nassaji Mazandaran arasındaki maçlar
İsrail - Liga Leumit
Hapoel Petah Tikva 12:00 Hapoel Rishon LeZion Hapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon LeZion takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Petah Tikva - Hapoel Rishon LeZion arasındaki maçlar
Hapoel Kfar Saba 12:00 Maccabi Ahi Nazareth Hapoel Kfar Saba - Maccabi Ahi Nazareth takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Kfar Saba - Maccabi Ahi Nazareth arasındaki maçlar
Hapoel Ramat Gan 12:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Lod takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Lod arasındaki maçlar
Hapoel Marmorek 12:00 Hapoel Afula Hapoel Marmorek - Hapoel Afula takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Marmorek - Hapoel Afula arasındaki maçlar
Hapoel Eran Hadera 12:00 Hapoel Tel Aviv Hapoel Eran Hadera - Hapoel Tel Aviv takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Eran Hadera - Hapoel Tel Aviv arasındaki maçlar
İsrail - Liga Artzit
Hapoel Jerusalem 11:00 Rubi Shapira Hapoel Jerusalem - Rubi Shapira takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Jerusalem - Rubi Shapira arasındaki maçlar
Maccabi Daliyat 11:00 MS Tira Maccabi Daliyat - MS Tira takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Daliyat - MS Tira arasındaki maçlar
Hapoel Om El Fahem 11:30 Ironi Baka El Garbiya Hapoel Om El Fahem - Ironi Baka El Garbiya takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Om El Fahem - Ironi Baka El Garbiya arasındaki maçlar
Ironi Tiberias 12:00 Hapoel Shfara'am Ironi Tiberias - Hapoel Shfara'am takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Tiberias - Hapoel Shfara'am arasındaki maçlar
İsrail - Liga Bet
Bnei Eilat 08:45 Maccabi Kiryat Malachi Bnei Eilat - Maccabi Kiryat Malachi takım karşılaştırması ve bahis analizi Bnei Eilat - Maccabi Kiryat Malachi arasındaki maçlar
Beitar Nahariya 09:00 Hapoel Bu'eine Beitar Nahariya - Hapoel Bu'eine takım karşılaştırması ve bahis analizi Beitar Nahariya - Hapoel Bu'eine arasındaki maçlar
Maccabi Ironi Netivot 11:00 Maccabi Ironi Sderot Maccabi Ironi Netivot - Maccabi Ironi Sderot takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Ironi Netivot - Maccabi Ironi Sderot arasındaki maçlar
Maccabi Kafar Kana 11:30 Julis Maccabi Kafar Kana - Julis takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Kafar Kana - Julis arasındaki maçlar
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 11:30 Tzeirey Turan Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Tzeirey Turan takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Tzeirey Turan arasındaki maçlar
Maccabi Ein Mahal Jamal 11:30 Hapoel Tirat HaCarmel Maccabi Ein Mahal Jamal - Hapoel Tirat HaCarmel takım karşılaştırması ve bahis analizi Maccabi Ein Mahal Jamal - Hapoel Tirat HaCarmel arasındaki maçlar
Ihud Bnei Kfar Kara 11:30 Beitar Pardes Hanna Ihud Bnei Kfar Kara - Beitar Pardes Hanna takım karşılaştırması ve bahis analizi Ihud Bnei Kfar Kara - Beitar Pardes Hanna arasındaki maçlar
Hapoel Kiryat Ono 11:30 AS Holon Mor Hapoel Kiryat Ono - AS Holon Mor takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Kiryat Ono - AS Holon Mor arasındaki maçlar
Hapoel Kaukab 11:30 Maccabi Ma'alot Tarshiha Hapoel Kaukab - Maccabi Ma'alot Tarshiha takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Kaukab - Maccabi Ma'alot Tarshiha arasındaki maçlar
Ironi Bnei Kabul 12:00 Ahva Arraba Ironi Bnei Kabul - Ahva Arraba takım karşılaştırması ve bahis analizi Ironi Bnei Kabul - Ahva Arraba arasındaki maçlar
Hapoel Ramot-Menashe Meg 12:00 Hapoel Bnei Zalfa Hapoel Ramot-Menashe Meg - Hapoel Bnei Zalfa takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Ramot-Menashe Meg - Hapoel Bnei Zalfa arasındaki maçlar
Tzeirey Tamra 12:00 Hapoel Ihud Bnei Sumei Tzeirey Tamra - Hapoel Ihud Bnei Sumei takım karşılaştırması ve bahis analizi Tzeirey Tamra - Hapoel Ihud Bnei Sumei arasındaki maçlar
İtalya - Serie B Ligi
Cremonese 17:00 Brescia Cremonese - Brescia takım karşılaştırması ve bahis analizi Cremonese - Brescia arasındaki maçlar
Bari 19:00 Cittadella Bari - Cittadella takım karşılaştırması ve bahis analizi Bari - Cittadella arasındaki maçlar
İtalya - Serie C1 Ligi
Biancoscudati Padova 18:45 Bassano Virtus Biancoscudati Padova - Bassano Virtus takım karşılaştırması ve bahis analizi Biancoscudati Padova - Bassano Virtus arasındaki maçlar
Japonya - J2-Ligi
MS Yokohama 2 - 2 Machida Zelvia Yokohama - Machida Zelvia takım karşılaştırması ve bahis analizi Yokohama - Machida Zelvia arasındaki maçlar
Ürdün - 1. Ligi
Al Wihdat 16:30 Al Buqa'a Al Wihdat - Al Buqa'a takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Wihdat - Al Buqa'a arasındaki maçlar
Al Jazeera 16:30 Al Ahli Al Jazeera - Al Ahli takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Jazeera - Al Ahli arasındaki maçlar
Kenya - Shield Cup
SoNy Sugar 09:00 Vihiga United SoNy Sugar - Vihiga United takım karşılaştırması ve bahis analizi SoNy Sugar - Vihiga United arasındaki maçlar
Kariobangi Sharks 12:00 Leopards Kariobangi Sharks - Leopards takım karşılaştırması ve bahis analizi Kariobangi Sharks - Leopards arasındaki maçlar
Kosovo - Superliga
Drita 14:00 Trepça'89 Drita - Trepça'89 takım karşılaştırması ve bahis analizi Drita - Trepça'89 arasındaki maçlar
Drenica Skënderaj 14:00 Feronikeli Drenica Skënderaj - Feronikeli takım karşılaştırması ve bahis analizi Drenica Skënderaj - Feronikeli arasındaki maçlar
Liria Prizren 14:00 Llapi Liria Prizren - Llapi takım karşılaştırması ve bahis analizi Liria Prizren - Llapi arasındaki maçlar
Flamurtari 14:00 Vëllaznimi Flamurtari - Vëllaznimi takım karşılaştırması ve bahis analizi Flamurtari - Vëllaznimi arasındaki maçlar
Kuveyt - 1. Ligi
Al Kuwait 14:40 Al Tadhamon Al Kuwait - Al Tadhamon takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Kuwait - Al Tadhamon arasındaki maçlar
Al Jahra 17:10 Al Qadsia Al Jahra - Al Qadsia takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Jahra - Al Qadsia arasındaki maçlar
Lübnan - 1. Ligi
Al Ahed 18:45 Al Ansar Al Ahed - Al Ansar takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ahed - Al Ansar arasındaki maçlar
Libya - Premier Ligi
Al-Ittihad 13:00 Olympic Azzaweya Al-Ittihad - Olympic Azzaweya takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Ittihad - Olympic Azzaweya arasındaki maçlar
Luksemburg - 1. Division
Sporting Mertzig 18:00 Alliance Aischdall Sporting Mertzig - Alliance Aischdall takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Mertzig - Alliance Aischdall arasındaki maçlar
Madagascar - Ligue des Champions
CNaPS Sport 00:00 Elgeco Plus CNaPS Sport - Elgeco Plus  takım karşılaştırması ve bahis analizi CNaPS Sport - Elgeco Plus  arasındaki maçlar
COSFA 00:00 HZAM Amparafaravola COSFA - HZAM Amparafaravola takım karşılaştırması ve bahis analizi COSFA - HZAM Amparafaravola arasındaki maçlar
Malezya - Premier Ligi
Sabah 13:00 Negeri Sembilan Sabah - Negeri Sembilan takım karşılaştırması ve bahis analizi Sabah - Negeri Sembilan arasındaki maçlar
ATM 13:00 Perlis ATM - Perlis takım karşılaştırması ve bahis analizi ATM - Perlis arasındaki maçlar
Johor Darul Ta'zim II 13:00 Kuala Lumpur Johor Darul Ta'zim II - Kuala Lumpur takım karşılaştırması ve bahis analizi Johor Darul Ta'zim II - Kuala Lumpur arasındaki maçlar
UiTM 13:00 Kuantan FA UiTM - Kuantan FA takım karşılaştırması ve bahis analizi UiTM - Kuantan FA arasındaki maçlar
MISC 13:00 PDRM MISC - PDRM takım karşılaştırması ve bahis analizi MISC - PDRM arasındaki maçlar
PKNP 13:00 Terengganu PKNP - Terengganu takım karşılaştırması ve bahis analizi PKNP - Terengganu arasındaki maçlar
Maldivler - Dhiraagu Dhivehi League
Milandhoo 11:00 Maalhos Milandhoo - Maalhos takım karşılaştırması ve bahis analizi Milandhoo - Maalhos arasındaki maçlar
New Radiant 16:00 Green Streets New Radiant - Green Streets takım karşılaştırması ve bahis analizi New Radiant - Green Streets arasındaki maçlar
Malta - Premier Ligi
Lija Athletic 16:00 Birkirkara Lija Athletic - Birkirkara takım karşılaştırması ve bahis analizi Lija Athletic - Birkirkara arasındaki maçlar
Naxxar Lions 17:00 St. Andrews Naxxar Lions - St. Andrews takım karşılaştırması ve bahis analizi Naxxar Lions - St. Andrews arasındaki maçlar
Gzira United 18:15 Balzan Gzira United - Balzan takım karşılaştırması ve bahis analizi Gzira United - Balzan arasındaki maçlar
Moritanya - Premier League
Concorde 16:30 SNIM Concorde - SNIM takım karşılaştırması ve bahis analizi Concorde - SNIM arasındaki maçlar
Meksika - Segunda División
América II 15:00 Lobos BUAP Pemier América II - Lobos BUAP Pemier takım karşılaştırması ve bahis analizi América II - Lobos BUAP Pemier arasındaki maçlar
Tijuana II 15:00 Necaxa II Tijuana II - Necaxa II takım karşılaştırması ve bahis analizi Tijuana II - Necaxa II arasındaki maçlar
Pumas UNAM II 15:00 Irapuato Pumas UNAM II - Irapuato takım karşılaştırması ve bahis analizi Pumas UNAM II - Irapuato arasındaki maçlar
Puebla II 17:00 Querétaro II Puebla II - Querétaro II takım karşılaştırması ve bahis analizi Puebla II - Querétaro II arasındaki maçlar
Guadalajara II 21:00 Durango Guadalajara II - Durango takım karşılaştırması ve bahis analizi Guadalajara II - Durango arasındaki maçlar
Monterrey II 22:00 Tepatitlán de Morelos Monterrey II - Tepatitlán de Morelos takım karşılaştırması ve bahis analizi Monterrey II - Tepatitlán de Morelos arasındaki maçlar
Moldova - Divizia Nationala
MS Dacia 1 - 1 Zaria Dacia - Zaria takım karşılaştırması ve bahis analizi Dacia - Zaria arasındaki maçlar
MS Spicul Chișcăreni 1 - 1 Sfîntul Gheorghe Spicul Chișcăreni - Sfîntul Gheorghe takım karşılaştırması ve bahis analizi Spicul Chișcăreni - Sfîntul Gheorghe arasındaki maçlar
15’ Zimbru 0 - 0 Speranţa Nisporeni Zimbru - Speranţa Nisporeni takım karşılaştırması ve bahis analizi Zimbru - Speranţa Nisporeni arasındaki maçlar
Moldova - Divizia A
Sheriff II 12:00 Cahul Sheriff II - Cahul takım karşılaştırması ve bahis analizi Sheriff II - Cahul arasındaki maçlar
Victoria Bardar 12:00 Sîngerei Victoria Bardar - Sîngerei takım karşılaştırması ve bahis analizi Victoria Bardar - Sîngerei arasındaki maçlar
Sparta Selemet 12:00 Grănicerul Sparta Selemet - Grănicerul takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Selemet - Grănicerul arasındaki maçlar
Iskra 12:00 Codru Lozova Iskra - Codru Lozova takım karşılaştırması ve bahis analizi Iskra - Codru Lozova arasındaki maçlar
Fas - GNEF 1
Moghreb Tétouan Ert Wydad Casablanca Moghreb Tétouan - Wydad Casablanca takım karşılaştırması ve bahis analizi Moghreb Tétouan - Wydad Casablanca arasındaki maçlar
RSB Berkane Ert FUS Rabat RSB Berkane - FUS Rabat takım karşılaştırması ve bahis analizi RSB Berkane - FUS Rabat arasındaki maçlar
FAR Rabat 16:00 Difaâ El Jadida FAR Rabat - Difaâ El Jadida takım karşılaştırması ve bahis analizi FAR Rabat - Difaâ El Jadida arasındaki maçlar
Kawkab Marrakech 18:00 Ittihad Tanger Kawkab Marrakech - Ittihad Tanger takım karşılaştırması ve bahis analizi Kawkab Marrakech - Ittihad Tanger arasındaki maçlar
Kuzey / Orta Amerika - CONCACAF League
MS Olimpia 0 - 1 Santos de Guápiles Olimpia - Santos de Guápiles takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpia - Santos de Guápiles arasındaki maçlar
Namibya - Premier League
Orlando Pirates 18:00 African Stars Orlando Pirates - African Stars takım karşılaştırması ve bahis analizi Orlando Pirates - African Stars arasındaki maçlar
Hollanda - 2. Ligi Jupiler
Volendam 18:00 NEC Volendam - NEC takım karşılaştırması ve bahis analizi Volendam - NEC arasındaki maçlar
AZ U23 18:00 Emmen AZ U23 - Emmen takım karşılaştırması ve bahis analizi AZ U23 - Emmen arasındaki maçlar
PSV II 18:00 RKC Waalwijk PSV II - RKC Waalwijk takım karşılaştırması ve bahis analizi PSV II - RKC Waalwijk arasındaki maçlar
Almere City 18:00 Cambuur Almere City - Cambuur takım karşılaştırması ve bahis analizi Almere City - Cambuur arasındaki maçlar
Fortuna Sittard 18:00 Eindhoven Fortuna Sittard - Eindhoven takım karşılaştırması ve bahis analizi Fortuna Sittard - Eindhoven arasındaki maçlar
Dordrecht 18:00 De Graafschap Dordrecht - De Graafschap takım karşılaştırması ve bahis analizi Dordrecht - De Graafschap arasındaki maçlar
Oss 18:00 Den Bosch Oss - Den Bosch takım karşılaştırması ve bahis analizi Oss - Den Bosch arasındaki maçlar
Go Ahead Eagles 18:00 Ajax II Go Ahead Eagles - Ajax II takım karşılaştırması ve bahis analizi Go Ahead Eagles - Ajax II arasındaki maçlar
Helmond Sport 18:00 Telstar Helmond Sport - Telstar takım karşılaştırması ve bahis analizi Helmond Sport - Telstar arasındaki maçlar
Utrecht U23 18:00 MVV Utrecht U23 - MVV takım karşılaştırması ve bahis analizi Utrecht U23 - MVV arasındaki maçlar
Kuzey İrlanda - Premier Ligi
Ards 19:00 Warrenpoint Town Ards - Warrenpoint Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Ards - Warrenpoint Town arasındaki maçlar
Kuzey İrlanda - 1. Ligi
Ballyclare Comrades 18:45 H&W Welders Ballyclare Comrades - H&W Welders takım karşılaştırması ve bahis analizi Ballyclare Comrades - H&W Welders arasındaki maçlar
Filistin - West Bank League
Jabal Al Mukaber 14:00 Shabab Alsamu Jabal Al Mukaber - Shabab Alsamu takım karşılaştırması ve bahis analizi Jabal Al Mukaber - Shabab Alsamu arasındaki maçlar
Thagafi Tulkarem 14:00 Ahli Al-Khalil Thagafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil takım karşılaştırması ve bahis analizi Thagafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil arasındaki maçlar
Al-Birah Institution 14:00 Shabab Al Khaleel Al-Birah Institution - Shabab Al Khaleel takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Birah Institution - Shabab Al Khaleel arasındaki maçlar
Hilal Al-Quds 14:00 Shabab Al Khader Hilal Al-Quds - Shabab Al Khader takım karşılaştırması ve bahis analizi Hilal Al-Quds - Shabab Al Khader arasındaki maçlar
Peru - 1. Ligi
Inti Gas 18:15 UTC Cajamarca Inti Gas - UTC Cajamarca takım karşılaştırması ve bahis analizi Inti Gas - UTC Cajamarca arasındaki maçlar
Comerciantes Unidos 20:30 Juan Aurich Comerciantes Unidos - Juan Aurich takım karşılaştırması ve bahis analizi Comerciantes Unidos - Juan Aurich arasındaki maçlar
Peru - Segunda Division
Willy Serrato 16:00 Santa Rosa de Pucallpa Willy Serrato - Santa Rosa de Pucallpa takım karşılaştırması ve bahis analizi Willy Serrato - Santa Rosa de Pucallpa arasındaki maçlar
Filipinler - PFL
Ilocos United 11:00 Loyola Ilocos United - Loyola takım karşılaştırması ve bahis analizi Ilocos United - Loyola arasındaki maçlar
Polonya - 1. Ligi
Zagłębie Lubin 16:00 Piast Gliwice Zagłębie Lubin - Piast Gliwice takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagłębie Lubin - Piast Gliwice arasındaki maçlar
Górnik Zabrze 18:30 Korona Kielce Górnik Zabrze - Korona Kielce takım karşılaştırması ve bahis analizi Górnik Zabrze - Korona Kielce arasındaki maçlar
Katar - 1. Ligi
Al Khor 14:25 Al Markhiya Al Khor - Al Markhiya takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Khor - Al Markhiya arasındaki maçlar
Al Sailiya 14:25 Al Rayyan Al Sailiya - Al Rayyan takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Sailiya - Al Rayyan arasındaki maçlar
Al Arabi 16:35 Al Sadd Al Arabi - Al Sadd takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Arabi - Al Sadd arasındaki maçlar
İrlanda Cumhuriyeti - Premier Ligi
St. Patrick's Ath. 18:45 Cork City St. Patrick's Ath. - Cork City takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Patrick's Ath. - Cork City arasındaki maçlar
Bray Wanderers 18:45 Shamrock Rovers Bray Wanderers - Shamrock Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Bray Wanderers - Shamrock Rovers arasındaki maçlar
Dundalk 18:45 Bohemians Dundalk - Bohemians takım karşılaştırması ve bahis analizi Dundalk - Bohemians arasındaki maçlar
Limerick 18:45 Galway Limerick - Galway takım karşılaştırması ve bahis analizi Limerick - Galway arasındaki maçlar
Finn Harps 19:00 Drogheda United Finn Harps - Drogheda United takım karşılaştırması ve bahis analizi Finn Harps - Drogheda United arasındaki maçlar
Romanya - 1. Ligi
Gaz Metan Mediaş 15:00 CSMS Iaşi Gaz Metan Mediaş - CSMS Iaşi takım karşılaştırması ve bahis analizi Gaz Metan Mediaş - CSMS Iaşi arasındaki maçlar
Concordia Chiajna 17:45 CS U Craiova Concordia Chiajna - CS U Craiova takım karşılaştırması ve bahis analizi Concordia Chiajna - CS U Craiova arasındaki maçlar
Romanya - 3. Ligi
Unirea Alba Iulia 12:00 Unirea Tășnad Unirea Alba Iulia - Unirea Tășnad takım karşılaştırması ve bahis analizi Unirea Alba Iulia - Unirea Tășnad arasındaki maçlar
Mioveni II 12:00 Flacăra Moreni Mioveni II - Flacăra Moreni takım karşılaştırması ve bahis analizi Mioveni II - Flacăra Moreni arasındaki maçlar
Astra II 12:00 Tunari Astra II - Tunari takım karşılaştırması ve bahis analizi Astra II - Tunari arasındaki maçlar
Chişcani 12:00 Unirea Slobozia Chişcani - Unirea Slobozia takım karşılaştırması ve bahis analizi Chişcani - Unirea Slobozia arasındaki maçlar
Delta Dobrogea 12:00 Râmnicu Sărat Delta Dobrogea - Râmnicu Sărat takım karşılaştırması ve bahis analizi Delta Dobrogea - Râmnicu Sărat arasındaki maçlar
Metalurgistul Cugir 12:00 CFR Cluj II Metalurgistul Cugir - CFR Cluj II takım karşılaştırması ve bahis analizi Metalurgistul Cugir - CFR Cluj II arasındaki maçlar
Vulturii Lugoj 12:00 Gloria Lunca Teuz Cermei Vulturii Lugoj - Gloria Lunca Teuz Cermei takım karşılaştırması ve bahis analizi Vulturii Lugoj - Gloria Lunca Teuz Cermei arasındaki maçlar
Atletic Bradu 12:00 Concordia Chiajna II Atletic Bradu - Concordia Chiajna II takım karşılaştırması ve bahis analizi Atletic Bradu - Concordia Chiajna II arasındaki maçlar
Alexandria Ert Urban Titu Alexandria - Urban Titu takım karşılaştırması ve bahis analizi Alexandria - Urban Titu arasındaki maçlar
Petrotub Roman 12:00 Oțelul Petrotub Roman - Oțelul takım karşılaştırması ve bahis analizi Petrotub Roman - Oțelul arasındaki maçlar
Viitorul Domneşti 12:00 Sporting Roşiori Viitorul Domneşti - Sporting Roşiori takım karşılaştırması ve bahis analizi Viitorul Domneşti - Sporting Roşiori arasındaki maçlar
Sănătatea Cluj 12:00 Performanța Ighiu Sănătatea Cluj - Performanța Ighiu takım karşılaştırması ve bahis analizi Sănătatea Cluj - Performanța Ighiu arasındaki maçlar
Nuova Mama Mia 12:00 Naţional Sebiş Nuova Mama Mia - Naţional Sebiş takım karşılaştırması ve bahis analizi Nuova Mama Mia - Naţional Sebiş arasındaki maçlar
Steaua Bucureşti II 12:00 Agricola Borcea Steaua Bucureşti II - Agricola Borcea takım karşılaştırması ve bahis analizi Steaua Bucureşti II - Agricola Borcea arasındaki maçlar
Paşcani 12:00 Bucovina Rădăuţi Paşcani - Bucovina Rădăuţi takım karşılaştırması ve bahis analizi Paşcani - Bucovina Rădăuţi arasındaki maçlar
CNP Timişoara 12:00 Hermannstadt II CNP Timişoara - Hermannstadt II takım karşılaştırması ve bahis analizi CNP Timişoara - Hermannstadt II arasındaki maçlar
Rusya - 2. Ligi
Murom 11:00 Spartak Kostroma Murom - Spartak Kostroma takım karşılaştırması ve bahis analizi Murom - Spartak Kostroma arasındaki maçlar
Lada Tolyatti 14:30 Gazovik Orenburg II Lada Tolyatti - Gazovik Orenburg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Lada Tolyatti - Gazovik Orenburg II arasındaki maçlar
Torpedo Vladimir 15:00 Dolgie Prudy Torpedo Vladimir - Dolgie Prudy takım karşılaştırması ve bahis analizi Torpedo Vladimir - Dolgie Prudy arasındaki maçlar
San Marino - Campionato
Libertas 19:15 Tre Fiori Libertas - Tre Fiori takım karşılaştırması ve bahis analizi Libertas - Tre Fiori arasındaki maçlar
Virtus 19:15 Fiorentino Virtus - Fiorentino takım karşılaştırması ve bahis analizi Virtus - Fiorentino arasındaki maçlar
Suudi Arabistan - 1. Ligi
Al Fateh 14:50 Al Ittifaq Al Fateh - Al Ittifaq takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Fateh - Al Ittifaq arasındaki maçlar
Al Taawon 16:55 Al Faisaly Al Taawon - Al Faisaly takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Taawon - Al Faisaly arasındaki maçlar
Suudi Arabistan - Division 2
Al-Thuqbah 12:00 Al Taqdom Al-Thuqbah - Al Taqdom takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Thuqbah - Al Taqdom arasındaki maçlar
Al Draih 12:15 Abha Al Draih - Abha takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Draih - Abha arasındaki maçlar
Al-Muzahmiyya 12:15 Al Suqoor Al-Muzahmiyya - Al Suqoor takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Muzahmiyya - Al Suqoor arasındaki maçlar
Al-Washm 12:20 Al Jeel Al-Washm - Al Jeel takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Washm - Al Jeel arasındaki maçlar
Al Jabalain 12:35 Al Badaya Al Jabalain - Al Badaya takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Jabalain - Al Badaya arasındaki maçlar
Al-Ain 12:40 Al Sharq Al-Ain - Al Sharq takım karşılaştırması ve bahis analizi Al-Ain - Al Sharq arasındaki maçlar
Al Ansar 12:45 Al Riyadh Al Ansar - Al Riyadh takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ansar - Al Riyadh arasındaki maçlar
Weg 12:45 Al Hjazz Weg - Al Hjazz takım karşılaştırması ve bahis analizi Weg - Al Hjazz arasındaki maçlar
Hottain 12:50 Al Jubail Hottain - Al Jubail takım karşılaştırması ve bahis analizi Hottain - Al Jubail arasındaki maçlar
İskoçya - South of Scotland
Annan Athletic II 18:30 Dumfries YMCA Annan Athletic II - Dumfries YMCA takım karşılaştırması ve bahis analizi Annan Athletic II - Dumfries YMCA arasındaki maçlar
Sırbistan - Süper Ligi
Vojvodina 16:00 Radnički Niš Vojvodina - Radnički Niš takım karşılaştırması ve bahis analizi Vojvodina - Radnički Niš arasındaki maçlar
Sırbistan - 2. Ligi
Teleoptik 12:30 Inđija Teleoptik - Inđija takım karşılaştırması ve bahis analizi Teleoptik - Inđija arasındaki maçlar
Singapur - S-League
MS Home United 2 - 0 Balestier Khalsa Home United - Balestier Khalsa takım karşılaştırması ve bahis analizi Home United - Balestier Khalsa arasındaki maçlar
Slovakya - I Liga
Partizán Bardejov 12:30 Podbrezová II Partizán Bardejov - Podbrezová II takım karşılaştırması ve bahis analizi Partizán Bardejov - Podbrezová II arasındaki maçlar
Pohronie 16:00 Sereď Pohronie - Sereď takım karşılaştırması ve bahis analizi Pohronie - Sereď arasındaki maçlar
Slovenya - Prva liga Telekom
Olimpija 18:20 Triglav Olimpija - Triglav takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpija - Triglav arasındaki maçlar
Slovenya - 3. SNL
Šencur 17:00 Sava Kranj Šencur - Sava Kranj takım karşılaştırması ve bahis analizi Šencur - Sava Kranj arasındaki maçlar
İspanya - 2. Ligi
Osasuna 19:00 Barcelona II Osasuna - Barcelona II takım karşılaştırması ve bahis analizi Osasuna - Barcelona II arasındaki maçlar
İspanya - Tercera Division
UD San Fernando 20:00 Villa Santa Brígida UD San Fernando - Villa Santa Brígida takım karşılaştırması ve bahis analizi UD San Fernando - Villa Santa Brígida arasındaki maçlar
Surinam - Hoofdklasse
Leo Victor 23:00 PVV Leo Victor - PVV takım karşılaştırması ve bahis analizi Leo Victor - PVV arasındaki maçlar
İsveç - Allsvenskan
Örebro 17:00 Halmstads Örebro - Halmstads takım karşılaştırması ve bahis analizi Örebro - Halmstads arasındaki maçlar
İsviçre - Challenge League
Vaduz 18:00 Neuchatel Xamax Vaduz - Neuchatel Xamax takım karşılaştırması ve bahis analizi Vaduz - Neuchatel Xamax arasındaki maçlar
İsviçre - 2. Liga Interregional
UGS 18:00 Veyrier Sports UGS - Veyrier Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi UGS - Veyrier Sports arasındaki maçlar
Buchs 18:00 Linth Buchs - Linth takım karşılaştırması ve bahis analizi Buchs - Linth arasındaki maçlar
Suriye - 1. Ligi
Al Ittihad 12:00 Herafyee Halab Al Ittihad - Herafyee Halab takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ittihad - Herafyee Halab arasındaki maçlar
Teshrin 12:00 Taliya Teshrin - Taliya takım karşılaştırması ve bahis analizi Teshrin - Taliya arasındaki maçlar
Al Wahda 12:00 Jaish Al Wahda - Jaish takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Wahda - Jaish arasındaki maçlar
Jehad 12:00 Karama Jehad - Karama takım karşılaştırması ve bahis analizi Jehad - Karama arasındaki maçlar
Nawaeir 12:00 Hottin Nawaeir - Hottin takım karşılaştırması ve bahis analizi Nawaeir - Hottin arasındaki maçlar
Wathbah 12:00 Majd Wathbah - Majd takım karşılaştırması ve bahis analizi Wathbah - Majd arasındaki maçlar
Tanzanya - Ligi kuu Bara
Mwadui 13:00 Kagera Sugar Mwadui - Kagera Sugar takım karşılaştırması ve bahis analizi Mwadui - Kagera Sugar arasındaki maçlar
Tunus - League 2
EGS Gafsa 13:30 US Tataouine EGS Gafsa - US Tataouine takım karşılaştırması ve bahis analizi EGS Gafsa - US Tataouine arasındaki maçlar
Olympique Béja 13:30 EO Sidi Bouzid Olympique Béja - EO Sidi Bouzid takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Béja - EO Sidi Bouzid arasındaki maçlar
Kasserine 13:30 STIR S Zarzouna Kasserine - STIR S Zarzouna takım karşılaştırması ve bahis analizi Kasserine - STIR S Zarzouna arasındaki maçlar
Hammam-Sousse 13:30 Marsa Hammam-Sousse - Marsa takım karşılaştırması ve bahis analizi Hammam-Sousse - Marsa arasındaki maçlar
Ariana 13:30 Korba Ariana - Korba takım karşılaştırması ve bahis analizi Ariana - Korba arasındaki maçlar
Djerba 13:30 SA Menzel Bourguiba Djerba - SA Menzel Bourguiba takım karşılaştırması ve bahis analizi Djerba - SA Menzel Bourguiba arasındaki maçlar
Sporting Ben Arous 13:30 Hammam-Lif Sporting Ben Arous - Hammam-Lif takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Ben Arous - Hammam-Lif arasındaki maçlar
AS Slimane 13:30 Jendouba Sport AS Slimane - Jendouba Sport takım karşılaştırması ve bahis analizi AS Slimane - Jendouba Sport arasındaki maçlar
Kerkennah 13:30 Sfax Railways Kerkennah - Sfax Railways takım karşılaştırması ve bahis analizi Kerkennah - Sfax Railways arasındaki maçlar
Türkiye - PTT 1. Lig
Adanaspor 15:00 Ankaragücü Adanaspor - Ankaragücü takım karşılaştırması ve bahis analizi Adanaspor - Ankaragücü arasındaki maçlar
Uganda - FUFA Super League
Express 13:00 Onduparaka Express - Onduparaka takım karşılaştırması ve bahis analizi Express - Onduparaka arasındaki maçlar
UPDF 13:30 Masavu UPDF - Masavu takım karşılaştırması ve bahis analizi UPDF - Masavu arasındaki maçlar
Ukrayna - 1. Ligi
15’ Inhulets 0 - 0 Avanhard Inhulets - Avanhard takım karşılaştırması ve bahis analizi Inhulets - Avanhard arasındaki maçlar
Volyn 15:00 Desna Volyn - Desna takım karşılaştırması ve bahis analizi Volyn - Desna arasındaki maçlar
Ukrayna - Druha Liga
Sudnobudivnyk Mykolaiv 11:00 Tavriya Sudnobudivnyk Mykolaiv - Tavriya takım karşılaştırması ve bahis analizi Sudnobudivnyk Mykolaiv - Tavriya arasındaki maçlar
Real Pharm 12:00 Dnipro-1 Real Pharm - Dnipro-1 takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Pharm - Dnipro-1 arasındaki maçlar
Lviv 13:00 Skala Stryi Lviv - Skala Stryi takım karşılaştırması ve bahis analizi Lviv - Skala Stryi arasındaki maçlar
Birleşik Arap Emirlikleri - Premier Ligi
75’ Al Nasr 0 - 1 Ajman Al Nasr - Ajman takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Nasr - Ajman arasındaki maçlar
Al Jazira 16:00 Al Wasl Al Jazira - Al Wasl takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Jazira - Al Wasl arasındaki maçlar
Amerika - USL Pro / MLS Reserve
Louisville City 23:30 Bethlehem Steel Louisville City - Bethlehem Steel takım karşılaştırması ve bahis analizi Louisville City - Bethlehem Steel arasındaki maçlar
Özbekistan - Oliy Liga
Nasaf 12:00 Dinamo Samarqand Nasaf - Dinamo Samarqand takım karşılaştırması ve bahis analizi Nasaf - Dinamo Samarqand arasındaki maçlar
Qizilqum 12:00 Lokomotiv Qizilqum - Lokomotiv takım karşılaştırması ve bahis analizi Qizilqum - Lokomotiv arasındaki maçlar
Sogdiana 12:00 Metalourg Sogdiana - Metalourg takım karşılaştırması ve bahis analizi Sogdiana - Metalourg arasındaki maçlar
Obod İpt Neftchi Obod - Neftchi takım karşılaştırması ve bahis analizi Obod - Neftchi arasındaki maçlar
Olmaliq 13:00 Mash'al Olmaliq - Mash'al takım karşılaştırması ve bahis analizi Olmaliq - Mash'al arasındaki maçlar
Vietnam - V-League
MS Song Lam Nghe An 2 - 3 Hai Phong Song Lam Nghe An - Hai Phong takım karşılaştırması ve bahis analizi Song Lam Nghe An - Hai Phong arasındaki maçlar
Galler - Premier Ligi
Prestatyn Town 18:45 Bangor City Prestatyn Town - Bangor City takım karşılaştırması ve bahis analizi Prestatyn Town - Bangor City arasındaki maçlar
Aberystwyth Town 19:00 The New Saints Aberystwyth Town - The New Saints takım karşılaştırması ve bahis analizi Aberystwyth Town - The New Saints arasındaki maçlar
Galler - Feeder Leagues
Cambrian & Clydach 18:15 Ton Pentre Cambrian & Clydach - Ton Pentre takım karşılaştırması ve bahis analizi Cambrian & Clydach - Ton Pentre arasındaki maçlar
Briton Ferry 18:30 Haverfordwest County Briton Ferry - Haverfordwest County takım karşılaştırması ve bahis analizi Briton Ferry - Haverfordwest County arasındaki maçlar
Llanelli Town 18:30 Port Talbot Town Llanelli Town - Port Talbot Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Llanelli Town - Port Talbot Town arasındaki maçlar
Dünya - Other Competition Matches
Bardez 10:30 Vasco Bardez - Vasco takım karşılaştırması ve bahis analizi Bardez - Vasco arasındaki maçlar
Shillong United İpt Langsning Shillong United - Langsning takım karşılaştırması ve bahis analizi Shillong United - Langsning arasındaki maçlar
Point Fortin 22:00 Defence Force Point Fortin - Defence Force takım karşılaştırması ve bahis analizi Point Fortin - Defence Force arasındaki maçlar
Dünya - Club Friendlies
Mumbai City 15:00 Alzira Mumbai City - Alzira takım karşılaştırması ve bahis analizi Mumbai City - Alzira arasındaki maçlar
Zambiya - Premier Ligi
Red Arrows 13:00 Mufulira Wanderers Red Arrows - Mufulira Wanderers takım karşılaştırması ve bahis analizi Red Arrows - Mufulira Wanderers arasındaki maçlar
NAPSA Stars 13:00 Green Eagles NAPSA Stars - Green Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi NAPSA Stars - Green Eagles arasındaki maçlar